Başlangıç ve Bitiş Tarihi
16.12.2019- 16.12.2019
Başlangıç ve Bitiş Saati
12:12- 12:12
Yer / Adres :
Web Adresi :
E-posta Adresi :
İlgili Kişi :
2019-2020 Güz Dönemi Final Sınavı Programı
ADANA ALPARSLAN TÜRKEŞ SCIENCE AND TECHNOLOGY UNIVERSITY
FACULTY OF ENGINEERING 
DEPARTMENT OF FOOD ENGINEERING
2019-2020 FALL SEMESTER
FINAL EXAM SCHEDULE
CODE OF COURSE NAME OF COURSE INSTRUCTOR DATE AND TIME PLACE
FE201 Material and Energy Balances Dr. Öğr. Üyesi Ali Emrah Çetin 6.1.2020 D201
10.15-12.00
GEN103 Introduction  to Business Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Özseven 6.1.2020 Amfi
13.15-15.00
ADS113 Kamu Politikası Dr. Öğr. Üyesi Berat Akıncı 6.1.2020 DK02
ADS213 13.15-14.00
MAT101 Calculus I Dr. Öğr. Üyesi Baran Aydın 7.1.2020 D101
10.15-12.00
FE401 Fruit and Vegetable Technology Dr. Öğr. Üyesi Ali Emrah Çetin 7.1.2020 D201
10.15-12.00
GM111 Matematik I Dr. Öğr. Üyesi Erinç Uludamar 7.1.2020 D10
13.15-15.00
MAT209 Statistics Dr. Öğr. Üyesi Nuşin Uncu 8.1.2020 D10
10.15-12.00
GM113 Genel Fizik Prof. Dr. Abdullah Alğın 8.1.2020 DK02
10.15-12.00
FE405 Occupational Health and Safety Dr. Öğr. Üyesi Dilek Göktürk 8.1.2020 Amfi
15.15-16.00
TUR101 Turkish Language I Öğr. Gör. Yunus Emre Çekici 9.1.2020 D204
9.15-10.00
HIS101 Ataturk’s Principles and History of Turkish Revolution I Dr. Öğr. Üyesi Berat Akıncı 9.1.2020
11.15-12.00
GM211 Gıda İşletmeleri Yönetimi Dr. Öğr. Üyesi Esengül İplik 9.1.2020 DK02
10.15-12.00
FE305 Dairy Technology Doç. Dr. Zafer Erbay 9.1.2020 D201
GM303 Süt ve Ürünleri Teknolojisi 13.15-15.00
GM109-101 Gıda Mühendisliğine Giriş Prof. Dr. Osman Kola 10.1.2020 DK02
FE107 Introducing to Food Engineering Dr. Öğr. Üyesi Ali Emrah Çetin 10.15-12.00
FE303 Food Analysis and Technology Laboratory I Dr. Öğr. Üyesi Murat Reis Akkaya 10.1.2020 D201
GM301 Gıda nalizleri ve Teknolojisi Laboratuvarı 13.15-15.00
FE423 Food Quality Control Dr. Ar. Gör. Sevgin Dıblan 10.1.2020 DK02
13.15-15.00
PHY103 General Physics Doç. Dr. Mustafa Güneş 13.1.2020 D201
8.15-12.00
FE301 Heat and Mass Transfer Dr. Öğr. Üyesi Ali Emrah Çetin 13.1.2020 D201
13.15-16.00
GM103-107 Genel Kimya Dr. Ar. Gör. Cennet Pelin Boyacı Gündüz 14.1.2020 D201
10.15-12.00
FE403 Food Biotechnology Doç. Dr. Aysun Şener 14.1.2020 D201
10.15-12.00
GM203 Gıda Kimyası Prof. Dr. Haşim Kelebek 14.1.2020 D201
13.15-15.00
MAT205 Differential Equations Dr. Öğr. Üyesi Adem Polat 14.1.2020 Amfi
15.00-17.00
FE433 Cheese Technology Doç. Dr. Zafer Erbay 15.1.2020 D201
10.15-12.00
FE103 Computer Aided Engineering Drawing Dr. Öğr. Üyesi Fırat Ekinci 15.1.2020 Computer Lab.1
GM105 Bilgisayar Destekli Mühendislik Çizimi 13.15-15.00
FE203 General Microbiology Dr. Ar. Gör. Sevgin Dıblan 15.1.2020 D201
15.15-17.00
GM305 Tahıl ve Ürünleri Teknolojisi Dr. Öğr. Üyesi Murat Reis Akkaya 16.1.2020 D201
FE307 Cereal Technology 10.15-12.00
FE413 Special Food Technology Dr. Öğr. Üyesi Murat Reis Akkaya 16.1.2020 D201
13.15-15.00
FE321 Food Additives Dr. Ar. Gör. Selin Yabacı Karaoğlan 17.1.2020 D201
GM311 Gıda Katkı Maddeleri 10.15-12.00

Program için tıklayın.